Textilfeldolgozó (Miskolc)

A Referencia Mosodák Zrt.szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Vállalatunk BŐVÜLÉS MIATTaz alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • textíliák összekészítése hajtogatása
  • kalander vasaló gépbe lepedők adagolása
  • nagyüzemi (finischer) szárító kezelés, ruha hajtogatás
  • napi rendelésállomány feldolgozása
  • egyéb mosodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • betanítás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  •  jelenléti bónusz, bejárás támogatás, műszakpótlék, adókedvezmények

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend
  • délelőtt 05:45-13:45
  • délután 13:30-21:30

Munkavégzési hely: Miskolc, Sajószigeti út. (7-es és 8-as buszok vonalán)

Jelentkezni az alábbi e-mail címen gsarosi@bnref.hu vagy telefonszámon lehet: +3620 411 6159