Műszakvezető (Miskolc)

A Referencia Mosodák Zrt.szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Vállalatunk BŐVÜLÉS MIATTaz alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Mosodai üzemi termelés felügyelete, munkafolyamatok irányítása
  • Adott csoportban dolgozó kollégák irányítása (25-30 fő), motiválása
  • A mosoda napi tevékenységének hatékony működésének biztosítása
  • Napi munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Új belépők betanítása
  • Vezetőség napi munkájának a támogatása

Szükséges elvárások:

  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kiváló munkaszervezési és irányítási készség
  • Problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos nagyvállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig

Munkavégzési hely: Miskolc, Sajószigeti út.

Jelentkezni bérigény megjelölésével önéletrajz küldésével lehet, a gsarosi@bnref.hu e-mail címre.