SOFŐR (C KATEGÓRIA) (VÁC)

A megbízható háttérrel rendelkező Referencia Mosodák Zrt. Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, amely országos lefedettséggel rendelkezik.
Üzemeikben elkötelezettek vagyunk az innovatív és környezetkímélő technológiai megoldások mellett, melyet korszerű vállalatirányítási rendszerünk is támogat.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Sofőr (C) kategória

Munkavégzés helye:

  • Vác (70 – 100 km-es körzetében)

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig napi 8 óra
    Munkaidő kezdete napi fuvarkörtől függően: 03:00-04:30 között

Feladatok:

  • Napi belföldi fuvarfeladatok ellátása (Vác 70 – 100 km-es körzetében)
  • Emelő hátfalas, 7,5 / 12 tonnás össztömegű járművel való közlekedés
  • Rakodás, pakolás (tiszta-szennyes szállítmány)
  • Fuvarkörön kívül, az üzemben lévő pakolási feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Emelőhátfal vizsga
  • Digitális tachograf kártya
  • GKI kártya

Előny:

  • Több éves gépjárművezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tanfolyamok, vizsgák támogatása (GKI, emelőhátfal)
  • Stabil vállalat