KARBANTARTÓ (VÁC)

A megbízható háttérrel rendelkező Referencia Mosodák Zrt. Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, amely országos lefedettséggel rendelkezik.
Üzemeikben elkötelezettek vagyunk az innovatív és környezetkímélő technológiai megoldások mellett, melyet korszerű vállalatirányítási rendszerünk is támogat.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye:

  • Vác

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig

Feladatok:

  • A karbantartási és eseti munkalapokon szereplő szakipari munkák elvégzése
  • Üzemi ellátó rendszer elemeinek javítása, karbantartása (konténerek, korlátok, biztonsági védőburkolatok, épület gépészeti elemeinek javítása, cseréje, stb.)
  • Termelő üzemek berendezéseinek kezelése (indítás, megállítás, hibaelhárítás) az üzemvitel folyamatoságának biztosítása
  • Elektromos gépek, készülékek, berendezések és elektromos energiát előállító berendezések kezelése
  • Elektromos gépek, készülékek és berendezések, belső és külső áramkörök, biztonsági, távközlési és telekommunikációs berendezések, adók, vevők stb. szerelése, karbantartása és javítása
  • Munkanapló vezetése
  • Hibajelentések kezelése
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés.

Elvárásaink:

  • Szakmunkás bizonyítvány (gyengeáramú berendezésszerelő /elektroműszerész)
  • Ív-láng hegesztés
  • Önálló munkavégzés
  • alap német nyelvtudás
  • alap angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Betanítás, átképzés
  • Munkaruha, védőeszköz